Apie projektą | Life Story
KITI PROJEKTAI

Apie projektą

Namai, kuriuos sukūrėme moderniems ir aktyviems miesto žmonėms. Atraskite tobulą gyvenimo balansą 2–3 kambarių butuose nuo 39.04 kv. m ploto iki 79 kv. m.

Projektą sudaro trys daugiabučiai namai, statomi trimis etapais. Trečiojo statybų etapo pabaiga – 2023 m. III ketv. Iš viso projekte 135 gyvenamosios paskirties butai, 105 požeminės ir 36 antžeminės parkavimo vietos.

Erdvės džiaugtis

Skaityti daugiau
1

Ramybė šeimoms

Patogiai įsitaisę ant suoliuko skaitykite įkvepiančią knygą, kol Jūsų mažasis, būdamas sapnų karalystėje, mėgausis grynu oru.

2

Poilsio erdvė kaimynams

Kieme barbeque erdvė Jūsų vakarams ir pašnekesiui su kaimynu. Tegul Jūsų namus supa darni ir draugiška kaimynystė!

3

Įspūdžiai mažiesiems

Vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, įkvepiančios saugiai dūkti ar pasipildyti geros nuotaikos ir energijos.

4

Uždaras kiemas – tik žmogui

Tai kiemas be automobilių! Sklypo perimetru išsaugoti brandūs medžiai ir kuo daugiau žalumos vidiniame kieme – visa tai namų aplinkos jaukumui, o aptvertoje teritorijoje – kuo daugiau saugumo Jums ir Jūsų vaikams.

5

Šiuolaikiškai madinga

Kaimynui nusišypsokite ir „Labas rytas“ tarkite urbanistiniame bendrų erdvių interjere.

Kokybiškam gyvenimui

Skaityti daugiau
1

Namuose lyg gamtoje

Jus visuomet sups tik šviežias oras, nes A+ energinės klasės namuose kiekviename bute įrengiamas rekuperatorius, kurį valdykite išmaniai – programėle nuotoliniu būdu.

2

Grindinis, autonominis šildymas

Skirkite laiką savo mintims įsipatogindami bet kuriame buto kampelyje, kur galite nusistatyti tik Jums komfortišką temperatūrą.

3

Optimali temperatūra

Daugelyje butų numatyta galimybė įsirengti kondicionierių, o pietų pusėje montuojami langai su saulės kontrole padės suvaldyti saulės kaitrą vasarą.

4

Šviesūs butai

Pro iki grindų įrengiamus langus patekęs gerokai didesnis šviesos kiekis Jūsų namus pripildys jaukumo.

5

Erdvios terasos

Čia gera pasitikti ryto saulę bei stebėti kieme saugiai laiką leidžiančius savo vaikus.

6

Jūs – išskirtinis

Būkite tas išskirtinis kaimynas, kuris mėgausis nuolat kintančiais miesto vaizdais iš savo privačios terasos ant stogo.

Patogumas kasdien

Skaityti daugiau
1

Pilna apdaila

Butus galite įsigyti ir su pilna apdaila – už Jus pasirūpinsime ir apdailos darbais, ir gerais meistrais. O jeigu esate betono mėgėjas – betonines lubų perdangos plokštes paliksime atviras.

2

Požeminė automobilių aikštelė

105 automobiliams, su elektromobilių įkrovimo stotelėmis. Erdvi, saugi ir bendruomeniška, iš kurios liftu greitai ir patogiai pateksite į savo namus.

3

Požeminės dviračių saugyklos ir sandėliukai

Pasirūpinome, kad Jūsų gyvenimas bute būtų erdvus, todėl sezoninius laisvalaikio reikmenis ar žiemos atsargas sandėliuokite jiems skirtose vietose, o dviračiams visuomet rasite vietos bendro naudojimo dviračių saugyklose.

4

Stebima teritorija

Vaizdo stebėjimo kameros kieme ir požeminėje automobilių aikštelėje – Jūsų saugumui ir prevencijai nuo nepageidaujamo dėmesio ar nenumatytų įvykių.

5

Vejos ir augalų drėkinimo sistema, robotas vejai

Surenkite pikniką čia pat kieme – laiką skirkite sau ir savo artimiesiems, o teritorija išmaniai tvarkysis pati.

6

Atnaujintas įvažiavimas į teritoriją

Nauji pėsčiųjų takai, nauja asfalto danga nuo Taikos pr. pusės pagerins net ir kaimyninių namų gerbūvį. Svarbiausia – būti draugiškiems.

Draugystės parkas - vos 5 min pėsčiomis

Skaityti daugiau
1

Pajuskite Draugystės parko rimtą iškart už namų slenksčio – tik 5 min. pėsčiomis. Pajuskite jį dinamišką ir atvirą, turiningo laisvalaikio, veiksmo ir pramogų kupiną. O gal priešingai – romantišką ir tylų, parko garsų lydimą?

2

Vos daugiau nei prieš metus laiko naujomis spalvomis atgimęs parkas – vienas didžiausių Kaune. Čia įrengtos ekstremalaus sporto aikštelės leis Jūsų mintims pailsėti ir perkelti šiek tiek dėmesio į savo kūną. Apibėkite, apvažiuokite dviračiu ar paspirtuku visus nutiestus takus, esančius 15 ha parko teritorijoje. Demonstruokite savo gabumus prie teniso stalo, krepšinio ar tinklinio aikštelėje, petankės žaidime. O gal stiprų priešininką įveiksite žaidžiant šachmatais ar šaškėmis?

3

Pasislėpti nuo miesto šurmulio parko žalumoje Jus kvies patogūs suoliukai bei mediniai gultai, erdvios pavėsinės. Saugioms pramogoms įrengtos naujos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės.

4

Na, ir bene ryškiausias Draugystės parko akcentas Jums – atsinaujinęs didžiulis šokantis fontanas.

Atsakingas plėtotojas

Ąžuolo projektai – nekilnojamojo turto plėtotojas. Kuriame tai, kas Jūsų gyvenimui teikia vertę. Nenuilstamai dirbame siekdami tikslų, kuriuos formuoja mūsų klientų poreikiai. Būtent klientai įkvepia ieškoti geriausios idėjos.

Patikimas rangovas.

Daistatus – daugiau nei 18 metų patirtį sukaupęs ir nuosekliai augantis rangovas. Stabili inžinierių komanda įgalina kompaniją įgyvendinti geriausias idėjas bei sukurti didžiausią naudą ir vertę partneriams ir užsakovams.